IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Terapia PRX t33

 

Co to jest PRX-T®33?

PRT-X33 to preparat silne stymulujący wiotką skórę twarzy i ciała. Jest to oryginalna formuła połączenia kwasu trójchlorooctowego (TCA), wody utlenionej (H2O2) i kwasu kojowego. Zabieg jest szybki, bezbolesny i nieinwazyjny, można wykonywać go o każdej porze roku. Zabieg PRX-T®33 nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności.
Znany z silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała PRX T-33 cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów naszego gabinetu. Zespół dermatologów i biologów wraz z dr Rossany Castellany prowadził badania kliniczne nad połączeniem formuły PRX-T33 z zabiegami mikronakłuwania nowoczesnym. Wyniki tych badań potwierdziły niezwykłą skuteczność tej metody.
Mikronakłucia skóry połączone z preparatem PRX-T33 zapewniają intensywną stymulację fibroblastów i wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny. Okazało się, że połączenie tych dwóch innowacyjnych produktów daje jeszcze bardziej spektakularne efekty!
Mikronakłucia skóry wywołują mikrourazy, które pobudzają procesy naprawy tkanek poprzez uwalnianie czynników wzrostu i cytokin, co przekłada się na aktywację fibroblastów oraz zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny. Mikronakłucia w skórze ułatwiają penetrację substancji aktywnych z preparatów do mezoterapii np. PRX-T®33. W naszym salonie pracujemy na nowoczesnym urządzeniu do frakcyjnej mezoterapii mikroterapii igłowej dr Pen.Jak działa PRX-T®33?

33% TCA – nie uszkadza skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
H2O2 – woda utleniona w niskim stężeniu, działa poprzez modulację intensywności działania TCA i nawilżenie tkanek oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry, wpływa na proces zapalny, przebudowuje macierz pozakomórkową dzięki procesowi apoptozy. Kwas kojowy 5% – hamuje melanogenezę, działa rozjaśniająco.Efekty PRX-T®33+mezoterapii mikroigłowej:
- poprawa gęstości i elastyczności skóry,
- stymulacja produkcji kolagenu i elastyny,
- poprawa odżywienia skóry,
- nawilżenie skóry,
- spłycenie zmarszczek,
- redukcja blizn i rozstępów,
- redukcja przebarwień.


  • PRX t33+ mikronakłuwanie twarz - 400 zł
  • PRX t33+ mikronakłuwanie twarz szyja dekolt - 500 zł
  • PRX t33 + mikronakłuwanie+ Estgen twarz - 450 zł
  • PRX t33 + mikronakłuwanie + Estgen twarz szyja dekolt - 500 zł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress