IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

EMS BODY SCULPT

 

Nieinwazyjny system do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, rzeźbienia i budowy mięśni oraz liftingu pośladków.
EMS BODY SCULPT to kaloryfer i brazylijskie pośladki bez skalpela! Ta maszyna jako pierwsza na świecie jednocześnie spala tłuszcz, buduje i rzeźbi mięśnie. EMS BODY SCULPT jest dla Ciebie.

ZASADY DZIAŁANIA:

 • 19% spadek masy tkanki tłuszczowej
 • 30 000 Liczba wykonanych podczas jednej sesji intensywnych skurczów mięśni
 • 16% jednoczesny wzrost masy mięśniowej

Podczas 30 minutowego zabiegu żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM – czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności

EMS Body Sculpt działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest przyjemny, brak po nim zakwasów. Nie wymaga rekonwalescencji.

Zabieg zdecydowanie prowadzi do wzrostu i zagęszczenia mięśni, ich odbudowy oraz doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych tzw. apoptozy adipocytów.

Optymalne efekty urządzeniem EMS Bodysculpt:
 • Seria 6-12 zabiegów w zależności od aktywności fizycznej , predyspozycji i oczekiwań w ciągu 4-5 tygodni w odstępach 2-3 dniowych. Najlepsze efekty to cykl 2 razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni.
 • Efekt utrzymuje się i zwiększa w czasie.
 • Zalecamy 1 trening przypominający raz na 3-4 tygodnie.
 • Zalecane jest pić min. 1.5 l wody i stosować niskotłuszczową dietę.

Zabiegi EM Body Sculpt przeznaczone są dla osób rozpoczynających treningi, nielubiących ćwiczyć, ale też dla kulturystów i ludzi fitness. Są to zabiegi niezwykle komfortowe, relaksujące i odprężające. Stworzone dla osób ceniących zdrowy styl życia – są naturalne i bezinwazyjne. Idealne dla uprawiających sport, jak i dla osób marzących o zgrabnej wysportowanej sylwetce bez wysiłku.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Do wybranego obszaru ciała przymocowuje się za pomocą specjalnych pasów głowice urządzenia przypominające swym kształtem większe żelazka. W przypadku zabiegu na pośladki pacjent leży na brzuchu, a głowice przyłożone są po jednej do każdego z pośladków. W przypadku terapii na brzuch, pacjent leży na plecach, a w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest do niego jeden lub dwa aplikatory.

CZY ZABIEG EMS BODY SCULPT BOLI?

Zabieg trwa ok. 30 minut + podpięcie i polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje za pacjenta urządzenie EMS BODY SCULPT. W tym czasie pacjent leży na łóżku zabiegowym i swobodnie się relaksuje, może czytać książkę lub gazetę.

Zabieg nie jest bolesny. Podczas pracy głowic odczuwalne są lekkie wibracje lub mrowienie. JAK TO SIĘ DZIEJE, ŻE TŁUSZCZ SIĘ SPALA?

Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu EMS SCULPT mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponad maksymalną lipolizę

JAK WYGLĄDA W PRZYPADKU BARDZO SŁABYCH MIĘŚNI?

Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie samodzielnie osiągnąć takich skurczów jak przy zabiegu EMS SCULPT, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Technologia HIFEM wzmacniając mięśnie ułatwia późniejsze, samodzielne treningi mięśni.

OBSZARY ZABIEGOWE:

PŁASKI BRZUCH BEZ SKALPELA, INIEKCJI, REKONWALESCENCJI I BÓLU

Jeden zabieg zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 30 tysięcy brzuszków. W ciągu 30 minut (tyle trwa jeden zabieg) maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy ! Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch i to bez względu na płeć. Supramaksymalne skurcze wywołują wzrost masy mięśniowej oraz spalają podskórny tłuszcz, zasłaniający mięśnie brzucha.

UNIESIONE, JĘDRNE I KSZTAŁTNE POŚLADKI

W przypadku treningu pośladków 30-minutowa sesja zastępuje 30 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie pośladków i jednocześnie redukują tkankę tłuszczową w tym obszarze. Trening nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG MAGNEFFIO?
POLECAMY ZABIEG OSOBOM, KTÓRE:
 • Pracują nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie są do końca zadowolone z efektów.
 • Nie są sportowcami, ale chcą bezinwazyjnie i szybko: wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki, rozbudować lub wysmuklić ramiona czy wymodelować łydki. Chcą pozbyć się złogów tłuszczu w wybranych obszarach i „zamienić” je w mięśnie.
 • Mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie. Potrzebują wsparcia na start!
 • Stracili z wiekiem dawną muskulaturę i jędrność ciała.
 • Są po porodzie i chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych.
 • Są po liposukcji lub lipolizie, ale kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni.
PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:
 • kobiety w ciąży i okresie połogu (do 2-3 miesięcy po porodzie),
 • metalowe implanty w obszarze zabiegowym,
 • rozrusznik serca i inne wszczepione urządzenia elektryczne,
 • Wkładka domaciczna miedziana,
 • nowotwory,
 • gorączka,
 • ostre zakażenia bakteryjne i wirusowe,
 • przepuklina pachwinowa lub ściany jamy brzusznej.
CENNIK
Czas: 30min / 300 zł
Pakiet 5+1 gratis - 1800 zł (6zabiegów)
Pakiet 8+2 gratis - 2400 zł (10 zabiegów)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress