IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Zabiegi na twarz - BABOR

 

CALMING SENSITIVE
Zabieg dla skóry wrażliwej, reagującej widocznym podrażnieniem na stres i oddziaływanie czynników zewnętrznych.

  • Cena: 220 zł / Czas: 80 minut


PERFECT COMBINATION
Perfekcyjna pielęgnacja, która spełnia zróżnicowane wymagania skóry mieszanej i tłustej. "Inteligentny" kompleks substancji czynnych redukuje produkcję sebum, matuje skórę w tzw. "strefie T" oraz intensywnie nawilża jej suche partie.
  • Cena: 210 zł / ​​Czas: 80 minut


PURE
Zabieg stworzony z myślą o skórach problematycznych i zanieczyszczonych. Celem zabiegu jest oczyszczenie skóry z nadmiaru sebum i przywrócenie jej równowagi. Zabieg PURE zawiera peeling kawitacyjny.
  • Cena: 150 zł / Czas: 80 minut


ZŁOTO MAROKA
Zabieg wykonywany na bazie kremu Argan Cream. Głównym składnikiem tego kremu jest olej arganowy pozyskiwany z owoców drzewa arganowego, zwany właśnie "złotem Maroka". Regenerujące i wzmacniające działanie kremu uzupełnia innowacyjny koncentrat substancji czynnych w ampułkach – Collagen Booster Fluid. Dzięki zawartości innowacyjnego trójpeptydu intensywnie stymuluje produkcję kolagenu i długotrwale poprawia jędrność i elastyczność skóry.
  • Cena: 240 zł / ​​​Czas: 80 minut


ADVANCED BIOGEN
Rewitalizujący zastrzyk świeżości dla skóry, która potrzebuje kompleksowej regeneracji. Szczególnie polecany do cer zmęczonych, bladych, z tendencją do zmarszczek.
  • Cena: 220 zł / ​​​​Czas: 80 minut


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress