IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Zabiegi na twarz - ERICSON LABORATOIRE

 

Francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej. Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne). Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez Ericson Laboratoire należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty.MESO-VIT
Nowy zabieg z linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, który może być stosowany jako alternatywa mezoterapii igłowej lub jej uzupełnienie. Ponadto Meso-Vit stanowi doskonały koktajl witaminowy o działaniu regenerującym, rozjaśniającym i ochronnym. Skuteczność każdej z witamin jest wzmocniona przez efekt „ skinjection”. Odpowiedni masaż mikroigłami stymuluje syntezę kolagenu oraz elastyny i poprawia mikrokrążenie.

  • Czas: 75 minut / Cena: 320 zł


FEMINITY
Zabieg ten chroni młodość i urodę dzięki dwóm rodzajom działania, które mają na celu uzupełnić zaburzenia podstawowych mechanizmów, będących źródłem życia: – przywraca równowagę hormonalną skóry, chroni komórki macierzyste, poprzez aktywowanie podstawowych dla ich życia protein. To pierwszy zabieg zapobiegawczy anti-aging. Jest opracowany z myślą o kobietach między 25 a 45 rokiem życia, których skóra jest narażona na odwodnienie spowodowane cyklicznymi zmianami hormonalnymi.
  • Czas: 75 minut / Cena: 250 zł


ENZYMACID
Zabieg dzięki któremu uzyskujemy efekt nowej skóry, przyspieszone złuszczanie, podwójna metoda eksfoliacji zainspirowana metodami stosowanymi w medycynie estetycznej : mechaniczna(mikrodermabrazja) oraz chemiczna (wysoko stężone kwasy owocowe). Walka z utratą jędrności, z przebarwieniami, z nadmiernym rogowaceniem, bliznami, zmarszczkami powierzchniowymi. Zabieg wykonywany regularnie pozwala odbudować równowagę fizjologiczną skóry, przywracając jej młodość i blask.
  • Czas: 80 minut / Cena: 270 zł


ENERGY LIFT
Powodów, dla których twarz staje się z wiekiem zbyt okrągła, jest wiele: nadmierna waga, zmęczenie, ciąża, zmiany hormonalne lub skłonności osobnicze. Pod skórą miejscowo odkłada się tłuszcz, który powoli przemieszcza się w dół twarzy. Nasz zabieg oddziałuje na dwa podstawowe problemy: ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, „druga broda”) oraz ujędrnia skórę, w widoczny sposób modelując owal twarzy. Efekty zabiegu: - redukcja zmarszczek - przywrócenie elastyczności - likwidacja tzw. drugiej brody - podnosi owal twarzy
  • Czas: 75 minut / Cena: 290 zł


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress