IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Zabiegi na twarz - PROFHILO

 

Odzyskaj młodość w 5 minut. Molekuła młodości PROFHILO® Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe. Efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy. Innowacja roku 2015/2016 – nagrodzona złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę.Co to jest PROFHILO®?

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, wytwarzaniem endogennego kwasu hialuronowego, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusz-towania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabie-gów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa skuteczna metoda od-mładzania.

Co to znaczy, że zabieg PROFHILO® jest bez wad?

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. PROFHILO® ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowaniu – stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA.

Czy PROFHILO® jest klasycznym wypełniaczem czy biorewitalizatorem?

Żadnym z powyższych, PROFHILO® jest czymś nowym i służącym do przebudowy skóry. Dlatego nazywanie PROFHILO® wypełniaczem lub biorewitalizatorem nie jest właściwe. PROFHILO® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.

Co to są Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe PROFHILO®?

To opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wy-smukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.

Jak zachowuje się PROFHILO® w skórze?

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® wygładza zmarszczki, liftingu-je skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Na czym polega innowacyjność PROFHILO®, Czym różni się innych preparatów wypełniają-cych?

Po pierwsze jest to innowacyjna formuła odmładzająca, która dzięki całkowitemu wyeliminowaniu chemicznych czynników sieciujących używanych w wypełniaczach (tj. BDDE, DVS, PEG, Formalde-hyd) i zastąpieniu ich opatentowanym procesem STABILIZACJI TERMICZNEJ (stabilizacja osiągnięta dzięki podgrzaniu i ochłodzeniu cząstek kompleksu hybrydowego) pozwala w pełni wykorzy-stać zdumiewającą moc naprawczą jaką niesie ze sobą kwas hialuronowy. Wyeliminowanie z preparatu składników chemicznych skutkuje jeszcze jedną podstawową zaletą; pacjent nie jest narażony na uczule-nia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących. Po drugie opatentowany proces STABILIZACJI TERMICZNEJ umożliwił do tej pory niemożliwe połą-czenie w jedną molekułę młodości wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA kwasu hialuronowego, uzy-skując nową hybrydową formułę, której dodatkową zaletą jest; bezpieczeństwo, odporność na degrada-cję i migrację,

Dlaczego hybryda jest lepsza?

Połączenie hybrydowe wyselekcjonowanych cząstek L-HA o stężeniu 32mg + H-HA o stężeniu 32mg, daje bardzo bezpieczny produkt o najwyższym stężeniu aż 64mg w jednej dawce. Hybryda wykazuje nowy poziom integracji w tkance i biozgodność. PROFHILO® jest to wysoce jednorodny produkt, łatwy do wstrzyknięcia, gwarantujący zawsze naturalne rezultaty zabiegu bez nadkorekcji i konieczności roz-puszczania hialuronidazą.

Co to znaczy, że użyto wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA do stworzenia PROFHI-LO®?

Ogólnie dostępne produkty innych firm zawierają jeden rodzaj cząsteczek i nie są formami hybrydowymi. Badacze z laboratorium farmaceutycznego IBSA, do stworzenia hybrydowej formuły PROFHILO® wyse-lekcjonowali wyłącznie takie cząsteczki, które mają właściwości przeciwzapalne, biorewitalizujące, regene-racyjne, biostymulujące, przywracające utracone rusztowanie skórne, łączące się ze specyficznymi recep-torami CD44, RHAMM, ICAM-1 które odgrywają wiodącą rolę w odmładzaniu skóry. Dzięki tej innowacji możliwe jest uzyskanie bioremodelingu – przebudowy wiotkiej skóry z natychmiastowym efektem spręży-stości. PROFHILO® odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur i jędrność twarzy.

Co oznacza że preparat PROFHILO® wstrzykuje się specjalną techniką BAP?

BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminima-lizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Dlaczego tylko PROFHILO® może być wstrzykiwane techniką BAP?

Technika BAP została specjalnie opracowana do preparatu PROFHILO®. Zastosowanie tej techniki stało się możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom strukturalnym i reologicznym PROFHILO®. Wstrzyknięcie innego preparatu niż PROFHILO® techniką BAP, będzie nieskuteczne terapeutycznie.

Jaki jest protokół zabiegu PROFHILO®/ile zabiegów i kiedy należy przeprowadzić?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni. W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Jak łączyć PROFHILO® z innymi zabiegami?

IBSA rozwija konkretne protokoły. W przypadku wątpliwości, należy przestrzegać ogólnych zaleceń:
• Nie należy wstrzykiwać w obszary leczone w ciągu 2 tygodni od daty procedury wstępnej.
• Toksyna botulinowa: dwa tygodnie wcześniej.
• Mikrodermabrazja, złuszczanie chemiczne, IPL: 1-2 tygodnie przed lub po leczeniu.
• Laser frakcyjny (resurfacing skóry): 3-4 tygodnie odstępu.
• Leczenie nie powinno być podjęte w krótkim odstępie czasu po innych rutynowych procedurach me-dycznych (m.in. szczepienie ochronne).
• Zabiegi stomatologiczne: co najmniej 2 tygodnie przed.

Jakie są obserwowane efekty stosowania PROFHILO® i czym się objawiają?

PROFHILO® wpływa na ogólny wielopłaszczyznowy efekt odmładzający, ale co najważniejsze wyniki badań klinicznych potwierdzają statystyczne oznaczenie zachodzących procesów naprawczych i odmła-dzających skóry. Już w jeden miesiąc po pierwszej iniekcji PROFHILO® obserwujemy statystycznie istot-ną poprawę wyniku FVLS (efekt bio-rewolumetryczny), a także ważne uregulowanie mikrowypukłości powierzchni skóry (efekt wygładzenia). Miesiąc po drugiej iniekcji PROFHILO® obserwujemy statystycz-nie istotne zmniejszenie wyniku WSRS (efekt przeciwzmarszczkowy), oraz znaczną redukcję wszystkich parametrów Profilometru (wskaźnik skuteczności wypełniającej). Bardzo ważnym wskaźnikiem jest istot-ne obniżenie parametrów Torsiometru wykazujące znaczny wzrost jędrności policzków (aktywność po-prawiająca gęstość skóry). PROFHILO® wykazuje statystycznie istotną poprawę głębokiego nawilżenia skóry.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocz-nie.

To nowa skuteczna metoda odmładzania skóry.

Skład:

Unikalny i jedyny produkt na rynku. Tylko PROFHILO® opatentowana technologia gwarantuje aż 64mg HA w jednej dawce.

Technika wstrzykiwania:

Dla maksymalnego komfortu zabieg wymaga nakłuć jedynie w 5 punktach.

Szybkie efekty:

Rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc). Technika wstrzykiwania do Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, maksymalizuje rezul-taty, ogranicza niedogodności.

Cena zabiegu:

  • 1100 zł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress