IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Masaże

 

MASAŻ RELAKSACYJNY
Jest zabiegiem, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie ciała, co masowany odczuwa jako swoistą przyjemność. Na bazie oleju z aromatem trawy cytrynowej, pomarańczy, sosny, zielonej herbaty, róży i bzu terapeuta redukuje napięcie mięśniowo-nerwowe masowanego. Składniki zawarte w oleju doskonale wygładzają i nawilżają skórę, a w połączeniu z działaniem masażu i relaksującej muzyki uspokajają nie tylko ciało, ale i duszę.

 • Czas: 50 minut / Cena: 110 zł
 • Czas: 25 minut / Cena: 60 zł – plecy


AROMATYCZNY MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM
Hipoalergiczne olejki eteryczne o przyjemnej dla ciała temperaturze doskonale nawilżają skórę, a w połączeniu z aromatycznym zapachem, który można wybrać zgodnie z upodobaniem, doskonale relaksują i odprężają spięte mięśnie. Terapia zapachem towarzyszy człowiekowi od wieków, a najwcześniejsze o niej wzmianki pochodzą z ok. 3000 lat p.n.e.
 • Czas: 50 minut / Cena: 110 zł
 • Czas: 25 minut / Cena: 60 zł - plecy


EGZOTYCZNY MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI
Jest masażem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym na bazie oleju brzoskwiniowego. Zabieg łagodzi napięcie mięśni i wspomaga ich regenerację. Masażysta dla uzyskania efektu niesamowitego odprężenia stosuje ciepłe, bazaltowe kamienie bazaltowe, co wpływa na niepowtarzalne odczucia. Masaż działa kojąco na zmysły, poprawia pracę narządów wewnętrznych oraz likwiduje stres i niepokój.
 • Czas: 80 minut / Cena: 190 zł
 • Czas: 50 minut / Cena: 150 zł


ORIENTALNY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Jest szczególnie polecany dla osób, które pragną mieć jędrną, elastyczną, wygładzoną i smukłą sylwetkę. Chińska bańka jest narzędziem wykorzystywanym do walki z cellulitem oraz do drenażu limfatycznego. Zastosowanie gumowych baniek poprawia ukrwienie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu poprzez intensywne przekrwienie skóry. Działa również relaksująco i uspokajająco.
 • Czas: 50 minut / Nowa cena: 140 zł 150 zł
 • Czas: 25 minut / Cena: 80 zł – plecy


ZMYSŁOWY MASAŻ AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ
Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną odprężenia w luksusowych warunkach, poddając się relaksującemu działaniu aromatycznej świecy o zapachu Brazylijskiego Rytmu, Słodyczy Orientu lub Czaru Andaluzji. Wosk pszczeli i olej sojowy zawarty w świecy odbudowują naturalną barierę ochronną naskórka, przywracając skórze właściwy poziom nawilżenia i odżywienia. To niesamowita uczta dla wielbicieli zmysłowych doznań.
 • Czas: 50 minut / Cena: 190 zł


WITAMINOWY MASAŻ MASŁEM KARITE
Jest zabiegiem odżywczym i relaksującym, wykonywanym na bazie masła karite. Masaż doskonale nawilża i odżywia skórę oraz poprawia jej elastyczność, a dzięki obecności witamin A, E i F wykazuje m.in. działanie przeciwstarzeniowe. Używane podczas masażu masło, zwane również masłem shea, jest w 100% naturalne, pozyskiwane w wyniku tłoczenia na zimno owoców jednego z afrykańskich drzew o przyjemnym lekko orzechowym zapachu. To masaż dla osób o alergicznej i wrażliwej skórze.
 • Czas: 50 minut / Nowa cena: 160 zł 180 zł


CHOCOLATE FONDUE
Masaż czekoladą całego ciała. Prawdziwa czekolada zawarta w tym zabiegu ma właściwości pielęgnujące oraz relaksujące. Aromat czekolady wyzwala endorfiny odpowiedzialne za poprawę nastroju a przy tym pielęgnuje skórę. Zabieg idealny dla każdego.
 • Nowa cena: 150 zł 158 zł / Czas: 50 minut


YOGHURT CAKE
Masaż relaksacyjny całego ciała na bazie kremu jogurtowego. Ma działania relaksujące oraz odprężające. Jogurt posiada wiele cennych składników odżywczych, które doskonale odżywiają skórę.
 • Czas: 25 minut / Cena: 78 zł
 • Czas: 50 minut / Cena: 140 zł


WHITE LUXURY­ - MASAŻ BIAŁĄ CZEKOLADĄ
Masaż ciepłą, białą czekoladą intensywne odżywia skórę, poprawia jej stan i działa odmładzająco. Ten aromatyczny, słodki zabieg to niezwykła przyjemność dla ciała i ducha – stymuluje zmysły i dodaje energii, czyniąc wizytę w salonie wspaniałym, odprężającym doznaniem.
 • Czas: 50 minut / Cena: 140 zł


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress