IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Zabiegi na twarz - DIEGO DALLA PALMA

 

Włoska marka która powstała w 2012r. z połączenia Diego dalla palma Milano oraz RVB Skin Lab. Markę wyróżnia skupienie się na komórce skóry poprzez dbanie o jej odtrucie, nawilżenie, wzmocnienie ściany komórkowej. Sercem zabiegów jest ekskluzywny 51+3 Hyalu Complex TM.


ZABIEG ODTRUWAJĄCY
głębokie oczyszczenie, detoks, wydłużenie życia komórek. Droga głębokiego oczyszczania, eliminująca z komórek szkodliwe substancje, pozwalając skórze swobodnie oddychać, dodając skórze życia i blasku.

  • Cena: 260 zł / Czas: 60 minut


ZABIEG NAWILŻAJĄCY
zabieg prowadzi do reaktywacji genów nawadniania, aby ugasić pragnienie i przywrócić dobre samopoczucie skórze odwodnionej i suchej.
  • Cena: 260 zł / Czas: 60 minut


Zabiegi antystarzeniowe ICON TIME
SREBRO - chroni zasoby młodości skóry. Przeznaczony do walki ze starzeniem się skóry przyspieszonym przez czynniki zewnętrzne. Zabieg przystosowany do każdego rodzaju skóry.
  • Cena: 280 zł / Czas: 90 minut
ZŁOTO - zabieg rekomendowany dla każdego typu cery dojrzałej, pozbawionej jędrności. Skóra po zabiegu zyskuje na napięciu, niweluje się widoczność zmarszczek a tekstura staje się bardziej spójna i zwarta.
  • Cena: 320 zł / Czas: 90 minut
PLATYNA - zabieg rekomendowany dla każdego typu skóry dojrzałej, szczególnie suchej i odwodnionej z objawami fotostarzenia skóry. Zalecany dla kobiet w okresie menopauzy.
  • Cena: 350 zł / Czas: 90 minut


ZABIEG SKIN CODE
to nowe podejście Diego Dalla Palma Professional, które spełnia specyficzne potrzeby każdego obszaru twarzy. Zabieg idealny dla każdego rodzaju skóry z różnymi problemami np. przetłuszczanie się, nadwrażliwość, zaburzenia pigmentacyjne oraz zaburzenia produkcji sebum.
  • Cena: 300 zł / Czas: 90 minut


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress