IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Zabiegi dla mężczyzn

 

Jest to specjalnie dobrana oferta dla potrzeb każdego mężczyzny, w której skład wchodzą zabiegi na ciało, twarz jak i pielęgnacja dłoni i stóp. Zabiegi te rewelacyjnie wpływają na napięcie i stres wywołany życiem codziennym, dodatkowo dostarczają ukojenie i nawilżenie dla zmęczonej skóry.

HAMMAM
Prawdziwy rytuał marokański. Rozpoczyna się wizytą w łaźni parowej, gdzie ciało jest poddawane dobroczynnemu działaniu ciepła i pary. Następnie na podgrzewanych kamiennych stołach wykonywany jest masaż pianą. Po tym oczyszczeniu ciała następuje masaż ciepłym olejem arganowym, nazywanym „złotem Maroka” pozyskiwanym z drzewa arganowego. Zabieg działa oczyszczająco, wygładzająco i odżywczo na ciało, czyli posiada to czego potrzebuje najbardziej wymagająca skóra.

  • Czas: do 90 minut / Cena: 350 zł
  • Czas: do 90 minut / Cena dla pary: 600 zł


AROMATYCZNY MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM
Hipoalergiczne olejki eteryczne o przyjemnej dla ciała temperaturze doskonale nawilżają skórę, a w połączeniu z aromatycznym zapachem, doskonale relaksują i odprężają spięte mięśnie. Olej wzbogacony w witaminy odżywia suchą i zmęczoną skórę oraz dba o jej nawilżenie.
  • Czas: 50 minut / Cena: 200 zł


MASAŻ TYTAN
  • Cena: 250 zł
ZABIEG NA TWARZ

  • Cena: 300 zł
ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWY – MEN INSTINCT
Zabieg anty starzeniowy, który redukuje zmarszczki mimiczne, poprawia elastyczność, dodaje witalności, rewitalizuje. Spowalnia procesy starzenia się skóry, wzmacnia oraz tworzy warstwę ochronną . Zabieg działa odmładzająco oraz odbudowująco.
  • Czas: 80 minut / Cena: 220 zł


MANICURE MEN
Zabieg, który dba o kondycje skóry dłoni i paznokci. Wykazuje działanie nawilżające.
  • Czas: do 40 minut / Cena: 80 zł


PEDICURE FOR MEN
Zabieg, który doskonale dba o kondycje męskich stóp i paznokci.
  • Czas: do 70 minut / Cena: 130 zł


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress