IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Zabiegi dla dzieci

 

Oferta stworzona z myślą o najmłodszych, którym pragniemy zaproponować niezwykłą przygodę w naszym SPA. Zapewniamy wspaniałe chwile relaksu połączone z pielęgnacją skóry naszych najmłodszych klientów. Rodzice, którzy będą chcieli skorzystać z usług SPA nie muszą martwić się co w tym czasie zrobić z pociechą lub nawet z tego powodu zrezygnować z zabiegów.

MASAŻ CZEKOLADOWY – MILKY WAY
Masaż relaksacyjny pleców wykonywany ciepłą czekoladą. Doskonały aromat czekolady unoszący się w powietrzu wspaniale wpływa na samopoczucie dziecka.

  • Czas: 25 minut / Cena: 100 zł


MASAŻ BANANOWY – BANANA BAMBOO
Masaż aromatyczny o zapachu banana wykonywany na specjalnej bananowej masce, która nawilża skórę i wprawia w dobry nastrój pociechę. Dodatkowo w trakcie zabiegu, przewidywana jest słodka niespodzianka.
  • Czas: 25 minut / Cena: 100 zł


MASAŻ TRUSKAWKOWY – STRAWBERRY BUBBLE GUM
Masaż wykonywany na aromatycznej masce truskawkowej, która przenosi dzieci w świat owocowych przyjemności. Masaż nawilża skórę dziecka oraz wpływa pozytywnie na samopoczucie.
  • Czas: 25 minut / Cena: 100 zł


MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM – DOMEK BABY JAGI
Masaż o aromacie piernika inspirowany bajką „ Jaś i Małgosia”, przenosi najmłodszych klientów w świat fantazji. Jest to masaż relaksacyjny, który zapewnia dziecku uśmiech i wprawia w fantastyczny nastrój.
  • Czas: 25 minut / Cena: 100 zł


MASAŻ KOKOSOWY Z PODJADANIEM
Odżywczy masaż kokosowy nawilża dziecięcą skórę i relaksuje, zakończony jest słodką niespodzianką.
  • Czas: 25 minut / Cena: 100 zł


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress