IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Laser Alma Harmony PRO – głowica Dye-VL

 

Najnowocześniejszy na świecie system laserowy. Najbardziej skuteczna technologia do osuwania przebarwień skóry.

 

CZYM JEST GŁOWICA DYE-VL SŁUŻĄCA DO USUNIĘCIA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH?

 

Najnowsza głowica Dye-VL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Została uznana za najbardziej zaawansowaną technologię dającą rezultaty laserów barwnikowych. Głowica ta zwiększa wszechstronność, efektywność oraz bezpieczeństwo IPL.

Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala praktykom medycyny estetycznej na efektywne leczenie pacjentów z zaburzeniami pigmentacyjnymi, a także zmianami naczyniowymi. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie lepszych efektów terapii w krótszym czasie. Ponadto, komfort w czasie zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabiegi są bardzo bezpieczne dla klientów, efektywne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

 

CO TO JEST LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ?

 

Działanie lasera polega na likwidowaniu przebarwień, plam posłonecznych i starczych. Lasery są nowoczesnymi urządzeniami które ,umożliwiają przeprowadzenie szeregu procedur w dziedzinie dermatologii estetycznej, chirurgii oraz w medycynie estetycznej, a ich spektrum zastosowań jest bardzo szerokie. Wysokie parametry laserów oraz możliwość ingerencji we wszystkie parametry wiązki pozwalają na opracowywanie coraz nowszych procedur zabiegowych.

 

W JAKI SPOSÓB DZIAŁA LASER?

 

Dzięki zastosowaniu lasera intensywne foto – impulsy są wybiórczo wchłaniane przez grupę chromoforów, co powoduje powstanie fototermicznego procesu. Wówczas następuje uruchamianie koagulacji melaniny i przebarwienia znikają.

 

ZALETY LASERA

 

 • bezpieczeństwo, szybkość, skuteczność,
 • krótkotrwały czas rekonwalescencji,
 • brak ryzyka i inwazyjności,
 • dokładność i kontrola zabiegów,
 • doskonałe efekty,
 • komfort i wygoda pacjenta.
   

  JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO LASEROWYM USUWANIU PRZEBARWIEŃ?

   

  Efektem jest rozświetlona, rozjaśniona, i jednolita powierzchnia skóry bez przebarwień i niedoskonałości. Zabieg ten poprawia również ogólną kondycję skóry.

   

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?

   

  Dla osób które mają problem z przebarwieniami, plamami posłonecznymi i starczymi.

   

  JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?

   

  Efekty są całkowicie trwałe. Należy jednak mieć na uwadze, że laser nie eliminuje tendencji do powstawania przebarwień, a jedynie działa na istniejące. Zawsze należy stosować wysokie filtry UV jako ochrona przed powstawaniem nowych przebarwień.

   

  CZY MOGĄ WYSTĄPIĆ SKUTKI UBOCZNE?

   

  Po zabiegu może występować delikatne zaczerwienie, jednak wszystkie dolegliwości znikają w przeciągu kilku dni. W tym okresie, zaleca się stosowanie specjalnych kremów z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi (spf 50) na miejsce poddane zabiegowi.

   

  CZY ZABIEG WYMAGA WCZEŚNIEJSZEGO PRZYGOTOWANIA?

   

  Należy pamiętać, by przed zabiegiem nie stosować: preparatów drażniących skórę (np. peelingi, retinoidy, kwasy), nie opalać skóry ok. 4 tyg. przed planowanym zabiegiem.

   

  CZY ZABIEG NALEŻY WYKONYWAĆ W SERII?

   

  Powtarzanie zabiegu związane jest z występującym problemem i efektami jakie przyniósł pojedynczy zabieg. Ogromną zaletą zabiegu jest niezwykle wysoka skuteczność działania. W przypadku usuwania przebarwień zwykle wystarczą 1 – 2 zabiegi, aby uzyskać pożądany efekt. Odstęp między zabiegami nie powinien być krótszy niż 3 – 4 tygodnie.

   

  JAKIE SĄ ZALECENIA POZABIEGOWE?

   

  Po zabiegu bardzo ważna jest ochrona UV wraz z intensywnym nawilżaniem skóry. Należy unikać słońca przez około 4 tyg. od ostatniego zabiegu i zawsze używać filtrów ochronnych (spf 50).

   

  JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

   

  • uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz przewlekłe zapalne dermatozy (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca),
  • nadwrażliwość na światło lasera oraz przyjmowanie ziół i leków światłouczulających typu skrzyp, nagietek, dziurawiec, antybiotyki,
  • nowotwory skóry,
  • trwająca terapia izotretinoiną, steroidami, (Izotek, Aknenormin, Curacne) oraz retinoidami (Roaccutan, Accutan),
  • infekcje bakteryjne, wirusowe,
  • opalona skóra, używanie kremów samoopalających i samoopalaczy,
  • ciąża.

  Cennik


  - Twarz - 650 zł
  - Dłonie - 450 zł
  - Dekolt - 450 zł
  - Plecy - 600 zł
  - Szyja - 400 zł
  - Broda - 200 zł
  - Policzki - 400 zł
  - Czoło - 300 zł

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress