IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

PLASMA IQ

 

Plasma IQ to włoskie, w pełni bezpieczne urządzenie do bezinwazyjnego liftingu powiek, a także precyzyjnego usuwania wszelkiego rodzaju zmian skórnych, bez pozostawiania blizn. Skuteczność zabiegów przy wykorzystaniu Plasma IQ potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi. Dzięki niewielkiemu łukowi powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia, a skórą pacjenta urządzenie generuje mikro-wiązki plazmy, które w kontrolowany sposób doprowadzają do sublimacji (odparowania) naskórka i obkurczania skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt odnowy i napięcia oraz uniesienia miejscowego skóry.

Zabieg wykonywany jest punktowo, więc oddziałuje tylko w miejscu zetknięcia końcówki zabiegowej ze skórą, nie naruszając otaczających tkanek. Dzięki temu nie wyklucza Pacjenta z codziennego funkcjonowania ( w trakcie terapii na skórze Pacjenta widoczne są jedynie niewielkie, miejscowe strupki).

Zabieg stanowi świetną alternatywę dla chirurgicznego zabiegu blefaroplastyki. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia wokół oczu i przywrócić blask spojrzeniu. Umożliwia również likwidowanie czerwonych plamek naczyniowych tzw. zmian rubinowych, a także brodawek czy włókniaków. Już jeden zabieg pozwala na osiągniecie spektakularnych rezultatów.

 

Na czym polega zabieg?

 

Zabieg jest zawsze poprzedzony szczegółową konsultacją z kosmetologiem. Procedura polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry, poprzez technologię plazmy generowanej z urządzenia PLASMA IQ. Technika aplikacji wytworzonej mikrowiązki plazmy różni się w zależności od wskazań.

Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Zabieg odbywa się w znieczuleniu powierzchniowym (krem znieczulający) i jest bezkrwawy. Dzięki czemu nie ma konieczności wyłączenia Pacjenta z codziennej aktywności. Obrzęk utrzymuje się około 2-3 dni po zabiegu.

Procedura trwa około 20min (do 60 min wraz ze znieczuleniem), a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

 

Główne wskazania do zabiegu Plazma IQ

 

 • Bezinwazyjny lifting powiek
 • Redukcja zmarszczek nad górną wargą tzw. „zmarszczek palacza”
 • Redukcja zmarszczek wokół oczu
 • Usuwanie włókniaków i innych zmian skórnych jak brodawki, kępki żółte
 • Blizny
 • Usuwanie naczyniaków rubinowych
 • Wspomaganie leczenia aktywnego trądziku i usuwania blizn potrądzikowych
 

Zalety zabiegu

 

 • BEZINWAZYJNOŚĆ polecany dla osób, które nie chcą lub nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka),
 • PRECYZJA mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry,
 • NATYCHMIASTOWY EFEKT rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu
 • BEZPIECZEŃSTWO zabieg jest bezpieczny nawet dla osób z rozrusznikiem serca oraz dla innych Pacjentów, u których zabiegi z wykorzystaniem prądu są przeciwwskazaniem
 • BRAK DŁUGIEGO OKRESU REKONWALESCENCJI zabieg nie wyklucza Pacjenta z codziennych czynności
 

Cennik

 

Obszar zabiegowy 1 zabieg
Oczy (powieka górna) 1000 zł
Oczy (dolna powieka oraz kurze łapki) 1000 zł
Usta (zmarszczki palacza) 600 zł
Uszy (okolice uszu) 500 zł
Lwia zmarszczka 400 zł
Usuwanie zmian skórnych (zmiany rubinowe, włókniaki, brodawki) 1 zmiana - 200 zł
do 3 zmian - 400 zł
do 5 zmian - 500 zł
do 10 zmian - 700 zł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress