IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Back to top
 
 
 

Laser Alma Harmony PRO – głowica Dye-VL

 

Najnowocześniejszy na świecie system laserowy. Najbardziej zaawansowana technologia do usuwania naczyń krwionośnych.

 

CZYM JEST GŁOWICA DYE-VL SŁUŻĄCA DO USUNIĘCIA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH?

 

Najnowsza głowica Dye-VL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Została uznana za najbardziej zaawansowaną technologię dającą rezultaty laserów barwnikowych. Głowica ta zwiększa wszechstronność, efektywność oraz bezpieczeństwo IPL.

Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala praktykom medycyny estetycznej na efektywne leczenie pacjentów z zaburzeniami pigmentacyjnymi, a także zmianami naczyniowymi. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie lepszych efektów terapii w krótszym czasie. Ponadto, komfort w czasie zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabiegi są bardzo bezpieczne dla klientów, efektywne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

 

CZYM SĄ ROZSZERZONE NACZYNKA?

 

Rozszerzone naczynka krwionośne to bardzo częsty problem dotykający zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pojawiają się one zazwyczaj na twarzy, szyi i dekolcie. Na ich powstawanie mają wpływ czynniki zewnętrzne oraz wrodzone tendencje. W przypadku kobiet problem ten najczęściej wywołują estrogeny (czynnik hormonalny) wpływające na pracę mięśni naczyń włosowatych. Najpierw występuje rumień, który nasila się pod wpływem emocji, a następnie pojawiają się drobne, rozszerzone naczynka, co prowadzi do powstania nieestetycznego zaczerwienienia. Nie jest to defekt dotyczący jedynie urody, pociąga on za sobą bowiem konsekwencje zdrowotne – skutkiem tego stanu może być m.in. trądzik różowaty. Dlatego tak ważne jest szybkie rozpoczęcie kuracji.

 

JAK DZIAŁA LASEROWE ZAMYKANIE ROZSZERZONYCH NACZYNEK?

 

Laserowe zamykanie naczyń krwionośnych to bardzo precyzyjny zabieg, podczas którego inteligentna wiązka światła działa wewnątrz naczyń krwionośnych, nie uszkadzając struktury naskórka. Światło lasera przenika do naczynia, a energia wiązki jest pochłaniana przez hemoglobinę – barwnik czerwonych ciałek krwi (erytrocytów). Dochodzi do wzrostu temperatury, a podgrzane erytrocyty ulegają koagulacji. To naturalna, nieodwracalna reakcja białek na podniesienie temperatury. W wyniku tego procesu naczynie krwionośne zostaje zamknięte, a następnie w ciągu ok. 3 tyg. ulega resorpcji (wchłonięciu) i przestaje być widoczne. Redukcja rozszerzonych naczynek odbywa się w sposób szybki, naturalny i wysoce efektywny, co daje tej technologii zdecydowaną przewagę nad innymi metod

 

CO BĘDZIESZ ODCZUWAĆ W CZASIE ZABIEGU?

 

W czasie trwania zabiegu można odczuwać lekkie ukłucia czy szczypanie. Po jego zakończeniu skóra może być natomiast lekko zaczerwieniona, delikatnie obrzęknięta. Zmiany te utrzymują się maksymalnie do 48 godzin, a naczynka krwionośne mogą bezpośrednio po zabiegu albo zniknąć, albo przybrać ciemniejszą barwę. Nie należy się tym niepokoić, ponieważ nawet przyciemnione naczynka wkrótce zaczną blednąć, a maksymalnie do ok. 21 dni znikną lub staną się niemal niewidoczne.

 

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ I KIEDY BĘDĄ ONE WIDOCZNE?

 

Efektem działania lasera jest odmładzanie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidacja rozszerzonych porów, przebarwień, plam posłonecznych i starczych. Laser wywołuje zmianę struktury skóry właściwej, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Zdecydowana większość pacjentów zauważa różnicę już w kilka dni po zabiegu, jednak optymalny efekt jest zwykle widoczny po 2–3 miesiącach, a całkowite wygładzenie i poprawa napięcia skóry następuje na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów.

 

JAK NALEŻY POSTĘPOWAĆ PO ZABIEGU?

 

Z uwagi na przemijającą, nieco zwiększoną wrażliwość skóry po zabiegu zamykania naczynek, należy unikać czynników, które mogą podrażniać skórę: sauny, solarium. Nie należy używać kosmetyków kolorowych, wskazane jest za to stosowanie preparatów natłuszczających i chroniących przed słońcem – tych z najwyższymi filtrami. Z uwagi na fakt, że każdy klient traktowany jest indywidualnie, po przeprowadzonym zabiegu każdy z osobna dostaje dokładną instrukcję, jak powinien pielęgnować skórę w warunkach domowych oraz jakich preparatów używać.

 

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

 

Znaczącą zaletą zabiegu jest niezwykle wysoka skuteczność działania. W przypadku zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych zwykle wystarczą 1–2 zabiegi, aby uzyskać pożądany efekt. Odstęp między nimi nie powinien być krótszy niż 3–4 tygodnie.

 

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

 

Zabieg zamykania naczynek jest bezpieczny, ale następujące przeciwwskazania wykluczają jego przeprowadzenie:

  • epilepsja,
  • ciąża,
  • fotodermatozy,
  • świeża opalenizna,
  • wykonany w ciągu ostatnich 4 tygodni na tę samą okolicę inny zabieg laserowy (np. depilacja lub fotoodmładzanie),
  • przyjmowanie leków i ziół uwrażliwiających skórę na działanie światła (nagietek, dziurawiec) – należy je odstawić na 2 – 3 tyg. przed zabiegiem.

Cennik


- Twarz - 700 zł
- Nos - 300 zł
- Czoło - 400 zł
- Policzki - 500 zł
- Broda - 300 zł
- Dekolt - 500 zł
- Szyja - 400 zł
- Dłonie - 500 zł
- Pojedyncze naczynko - 150 zł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress